KOINOR
KOINOR

KOINOR

KOINOR - SOFAS FOR FRIENDS neboli "pohovky pro přátele". Společnost KOINOR byla založena Horstem Müllerem již před více než šedesáti lety. Inspirací pro jméno se stal slavný diamant Koh-i-noor. A právě kvalita a jedinečnost diamantů je od počátku měřítkem pro kvalitu a jedinečnost sedacích souprav s logem KOINOR. Za více než 60. let se mnohé změnilo, ale pověstná kvalita, řemeslné zpracování a zajímavý funkční design zůstávají stále na prvním místě. KOINOR - SOFAS FOR FRIENDS

Obývací pokoje

Sedací soupravy

Sofas for Friends  

Důraz na kvalitu je vidět hned na první pohled, dokonalost každého detailu Vás mile překvapí. Kromě kvality převážně ručního zpracování a materiálů nejvyšší kategorie Vás ale zcela jistě uchvátí to nejdůležitější, co člověk u sedací soupravy hledá a co od ní očekává. Ano, je to pohodlí a radost z možnosti relaxovat. Většina modelů Vás uchvátí promyšlenými možnostmi nastavení zad, područek nebo pod-nožních částí, a to vše jen a jen pro Váš co možná nejlepší odpočinek.

PURE NATURE by KOINOR

PURE NATURE

"PURE NATURE - ČISTĚ PŘÍRODNÍ"

Toto je to nejlepší, samostatná kapitola značky KOINOR. Pod označením PURE jsou pouze vybrané modely kolekce, které jsou oblečeny pouze to těch nejlepších kategorií kůže s tloušťkou od 3 do 6 mm. Nejsou zde žádné pigmenty aplikované na povrch kůže. To znamená, že kožní póry zůstávají otevřené a kůže tak má velkou prodyšnost. Všechny přírodní prvky zůstávají viditelné a dávají tak nábytku charakter, dělají ho individuálním a přirozeným. Tyto kůže s námi žijí naše životy a stářím získávají na kráse.

Obývací pokoje

Křesla a lehátka

Objevte kouzlo a dokonalost křesel a lehátek KOINOR. Vyváženost designu a jedinečného pohodlí ocení určitě každý. Bonusem u některých modelů křesel je možnost nastavení sklonu opěradla, podhlavníku či područek a u lehátek můžete polohovat také podnožní část. A to vše buď manuálně nebo pro Váš maximální komfort pomocí elektromotorů. Některá lehátka disponují také masážní funkcí a vyhříváním, docházet k masérovi už nebude třeba.

Relaxační křesla SILENCIO

SILENCIO by KOINOR

Řada relaxačních křesel SILENCIO nabízí úžasné tvary, které slibují opravdový odpočinek hned na první pohled. Pohodlné čalounění a možnost plynulého polohování je tajemstvím úspěchu této řady. Posaďte se, dejte nohy nohy nahoru a užijte si večer. Neviditelné funkce zaručují, že si každý může najít svou oblíbenou polohu, a to buď mechanicky nebo automaticky pomocí motorů. Křesla jsou vyráběny ve třech velikostech - S, M a L. Třešničkou na dortu je pak možnost masážních funkcí nebo funkce zvednutí a naklonění pro lepší vstávání.

Home Style - Hülsta & KOINOR Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Obývací pokoje

Obývací pokoj je v dnešní době téměř posvátné místo. Tady se každý večer setkává rodina, odpočívá, relaxuje, sleduje televize či poslouchá hudbu, hraje hry nebo pracuje.  A na tyto všechny varianty musíte při zařizování obývacího pokoje myslet a snažit se je skloubit. hülsta je připravená na vše. Na samém počátku stoují pouze jedna otázka hülsta nebo now! by hülsta?

Obývací pokoje

Ložnice

Dalo by se říci, že ložnice podléhá módním trendům jen minimálně. V posledních letech se toho ale velmi změnilo. Mohutné postele s úložným prostorem a těžkopádné skříně nahradily odlehčená lůžka vybavená systémy pro zdravý spánek a praktické šatní skříně či šatny. Vzdušný design ložnice doplňují již jen solitéry jako jsou noční stolky a komody na drobné prádlo.

Obývací pokoje

Sedací soupravy

Aktuálně zastupujeme dva Německé výrobce sedacích souprav. KOINOR a FRANZ FERTIG. KOINOR je světovým pojmem v oblasti sedacích souprav nejvyšší kvality. Jejich motto SOFAS FOR FRIENDS je bráno velmi vážně, kvalita a výborné řemeslné zpracování jsou vždy na prvním místě. FRANZ FERTIG je pak čistá multifunkčnost a univerzálnost, všechny modely jsou určeny i pro příležitostné spaní.

Obývací pokoje

Boxspring

Milujete vrstvení? Pak budete spát jako v bavlnce na posteli  ze systému Boxspring. Skládá se totiž ze tří vrstev. Pružinového, sedmizónového boxu nebo polohovacího motorového boxu. Další vrstvu tvoří sedmizónová matrace několika typů a tvrdostí a sedmizónová krycí deka.  Šířka lůžek je v rozmezí 80 do 200cm a délka od 200 do 220cm

Obývací pokoje

Skříně a šatny

Skříně nebo šatny jsou nedílnou součástí každého bytu či domu. A jak všichni dobře víme, úložného prostoru není ani při sebelepší vůli nikdy dost. Proto Vám Hülsta přináší ve svých řadách AREA, MULTIRMA II, now! flexx a now! slide jen to nejlepší, co současné šatní systémy dokáží nabídnout. V obou kategoriích máte samozřejmě na výběr jak klasické skříně, tak i dnes velmi žádané šatny.

Obývací pokoje

Jídelny

Byt nelze zařídit pohodlně a exkluzivně tak, aby v centru rodinného dění chyběl správný jídelní stůl, obklopený vhodnými židlemi. Vždyť právě u stolu probíhá komunikace, u něj se lidé schází ke společným chvílím u dobrého jídla nebo zábavy. Aby byl požitek co nejlepší, přichází výrobci nábytku s novým a dokonalejším zařízením.

Obývací pokoje

Koupelny

Koupelny hülsta právě přicházejí! V designu dvou nejoblíbenějších modelových řad vytvořili návrháři výjimečný koupelnový nábytek. Jeden styl tak bez kompromisů můžete použít v celém interiéru……

Přestože typická koupelna měří pouze devět metrů čtverečních, v dnešní době se stále více mění v prostorné wellness oázy, nabízející pohodlné a elegantní prostředí. S novými koupelnami řad TETRIM a GENTIS  hülsta tento trend podstatně ovlivňuje a rozvíjí.

Obývací pokoje

Děti

Hülsta se po několika letech vrací i do segmentu nábytku pro nejmenší. V lednu 2016 byla představena nová řada now! minimo, jejímž hlavním cílem bylo zachování pověstné kvality a veškerých certifikací za velmi přijatelné ceny. Vznikla tak kolekce pro děti od narození do cca. 12 let. Jak se nám to povedlo posuďte sami.

Obývací pokoje

Pracovny

V době, kdy stále více lidí pracuje doma, přichází hülsta s nabídkou vybavení domácích pracoven. Jedná se o variabilní nábytkové programy, kterými lze zařídit v jednom materiálu a designu společné prostory obývacího pokoje a domácí pracovny nebo si vytvořit svůj vlastní home office.

Obývací pokoje

Předsíně

hülsta se podrobně zabývá i problematikou předsíní, chodeb a vstupních hal. Nabízí bohatý sortiment nábytku do těchto prostor. Design předsíňového nábytku je shodný s designem nábytku do obývacích pokojů, jídelen nebo domácích pracoven a není tedy problém zařídit tyto většinou propojené prostory v jednom stylu či materiálu.