O nás

HOME STYLE - HÜLSTA STUDIO

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni ponecháme dostatek prostoru!

Chceme být výjimeční, chceme být jedineční, chceme se lišit a být individuální, být prostě sami sebou! S tímto mottem vstoupila před deseti lety na český trh společnost HOME STYLE. Na začátku stála jedna velká otázka, jak toho docílit? Po mnoha zkušenostech s firmami, které nabízejí v podstatě cokoli, ale ve výsledku vlastně nic, byla odpověď vcelku jednoduchá. Vybrat si jednoho kvalitního partnera, jehož portfolio je téměř nevyčerpatelné, vybudovat perfektní zastoupení této značky a nabídnout klientům maximum z možností tohoto výrobce. A výběr se opravdu povedl na výbornou!

Společnost HOME STYLE zastupuje na českém trhu prestižní Německou značku hülsta , která již bez mála 80 let udává trendy v oblasti interiérového nábytku a kultury bydlení nejen v Evropě, ale díky svým mnoha pobočkám dnes již celosvětově. Portfolio této značky bylo dále rozšířeno o sedací soupravy německých výrobců KOINOR a FRANZ FERTIG.

Vraťme se ale k individualitě a jedinečnosti. Za deset let našeho působení na trhu máme přes tři tisíce spokojených klientů a s nadšením můžeme prohlásit, že každý námi realizovaný dům, byt nebo třeba jen obývací pokoj byl jedinečný originál, který nenajde svoji kopii. A jak je možné toho s jedním výrobcem nábytku dosáhnout? Velmi jednoduše! Společnost hülsta produkuje nábytek pro obývací pokoje, jídelny, ložnice, vstupní prostory, domácí pracovny a studentské pokoje ve velmi propracovaných programových řadách. Tyto řady jsou vytvářeny tak, aby se dali vzájemně propojovat a kombinovat a vytvářeli tak nekonečné množství variací ať už po stránce materiálové, designové nebo kombinováním jednotlivých modulů. A je opravdu z čeho vybírat, v současné době nabízí „stavebnice“ v jednotlivých modelových řadách přes 250.000 prvků, ze kterých můžeme stavět svůj vysněný životní prostor a to nemluvíme o materiálových a barevných kombinacích. I přesto se občas stane, že něco přesně „nesedí“ požadavkům klienta, ale ani to není problém, úpravy rozměrů jsou samozřejmě v ceně. 

Veškerý nábytek je vyráběn až na základě konkrétní objednávky, ať už se jedná pouze o konferenční stolek, o zařízení celé místnosti nebo kompletního vybavení bytu či rodinného domu. Díky tomu jsou vždy na celou zakázku vybírány přírodní dýhy stejné barevnosti a kresby, aby interiér působil celistvě a sladěně.  Ať už vybíráte z designových novinek, nebo se vydáte raději konzervativnější cestou s trvalou hodnotou, vše je vždy dokonale přizpůsobeno Vašim představám a požadavkům. Všechny modelové řady hülsta jsou v podstatě jen designérským vyjádřením tvaru a vhodných materiálů, zbytek už je jen na Vás a Vašich přáních.

Se světovou značkou se musí samozřejmě snoubit i servis na světové úrovni. Je nám ctí zastupovat na českém trhu značku hülsta a snažíme se do toho vložit maximum. I díky tomu byla naše společnost v roce 2014 oceněna prestižním titulem „DEALER OF THE YEAR 2014“. Toto ocenění, které každoročně získává pouze jeden partner ze všech světových zastoupení značky hülsta  je pro nás ta nejlepší motivace pokračovat v dobré práci a dále pro Vás vylepšovat náš servis. Děláme to prostě rádi!

A jak to u nás funguje? Velmi jednoduše! Předpokládejme, že zrovna toužíte po novém zařízení obývacího pokoje, srdci Vašeho domova. Vaše představy jsou už téměř konkrétní, něco už jste si třeba zkusili i nakreslit ať už sami nebo s Vaším architektem a teď přichází na řadu to nejtěžší  - najít vhodného dodavatele, který by Vaše sny zhmotnil a nabídl Vám přesně to pravé. Několik večerů listujete na stránkách časopisů o bydlení, procházíte mnoho webových stránek a stále nenacházíte to pravé. Po čase začínáte dělat zbytečné kompromisy, které se Vám po velmi krátkém čase nemusí vyplatit.

Zkuste to tedy vzít z druhé strany – přijďte k nám a řekněte si sami, po čem přesně toužíte. Jsme připraveni Vám vyjít maximálně vstříc a nechat  „Vaše sny, stát se realitou“. Nejsme kouzelníci, ale nabízíme kvalitní a propracovaný produkt, který disponuje téměř neomezenými možnostmi. Stačí jen domluvit si u nás schůzku, přinést sebou půdorys nebo jednoduchý plánek prostoru, který hodláte zařizovat, a zbytek už zvládneme společně. U šálku dobré kávy s Vámi budeme v 3D realitě plánovat Vaše sny, dokud se nezhmotní a samozřejmě Vám i rádi poradíme a předáme naše dlouholeté zkušenosti.

A na závěr se hodí ještě jednou zopakovat úvodní slova: „Buďte jiní, odlište se, buďte individuální a hlavně sami sebou“! Každý přece máme jiné potřeby, jiné nároky a jiné požadavky a to i na prostor, ve kterém žijeme a který nás každý den obklopuje a zároveň i naplňuje pocitem klidu, pohody a bezpečí.

Kolektiv společnosti HOME STYLE - hülsta studio se těší na brzké setkání

Jan Vlastník, majitel

Home Style - Hülsta & KOINOR Studio

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni necháme dostatek prostoru!

Obývací pokoje

Obývací pokoje

Obývací pokoj je v dnešní době téměř posvátné místo. Tady se každý večer setkává rodina, odpočívá, relaxuje, sleduje televize či poslouchá hudbu, hraje hry nebo pracuje.  A na tyto všechny varianty musíte při zařizování obývacího pokoje myslet a snažit se je skloubit. hülsta je připravená na vše. Na samém počátku stoují pouze jedna otázka hülsta nebo now! by hülsta?

Obývací pokoje

Ložnice

Dalo by se říci, že ložnice podléhá módním trendům jen minimálně. V posledních letech se toho ale velmi změnilo. Mohutné postele s úložným prostorem a těžkopádné skříně nahradily odlehčená lůžka vybavená systémy pro zdravý spánek a praktické šatní skříně či šatny. Vzdušný design ložnice doplňují již jen solitéry jako jsou noční stolky a komody na drobné prádlo.

Obývací pokoje

Sedací soupravy

Aktuálně zastupujeme dva Německé výrobce sedacích souprav. KOINOR a FRANZ FERTIG. KOINOR je světovým pojmem v oblasti sedacích souprav nejvyšší kvality. Jejich motto SOFAS FOR FRIENDS je bráno velmi vážně, kvalita a výborné řemeslné zpracování jsou vždy na prvním místě. FRANZ FERTIG je pak čistá multifunkčnost a univerzálnost, všechny modely jsou určeny i pro příležitostné spaní.

Obývací pokoje

Boxspring

Milujete vrstvení? Pak budete spát jako v bavlnce na posteli  ze systému Boxspring. Skládá se totiž ze tří vrstev. Pružinového, sedmizónového boxu nebo polohovacího motorového boxu. Další vrstvu tvoří sedmizónová matrace několika typů a tvrdostí a sedmizónová krycí deka.  Šířka lůžek je v rozmezí 80 do 200cm a délka od 200 do 220cm

Obývací pokoje

Skříně a šatny

Skříně nebo šatny jsou nedílnou součástí každého bytu či domu. A jak všichni dobře víme, úložného prostoru není ani při sebelepší vůli nikdy dost. Proto Vám Hülsta přináší ve svých řadách AREA, MULTIRMA II, now! flexx a now! slide jen to nejlepší, co současné šatní systémy dokáží nabídnout. V obou kategoriích máte samozřejmě na výběr jak klasické skříně, tak i dnes velmi žádané šatny.

Obývací pokoje

Jídelny

Byt nelze zařídit pohodlně a exkluzivně tak, aby v centru rodinného dění chyběl správný jídelní stůl, obklopený vhodnými židlemi. Vždyť právě u stolu probíhá komunikace, u něj se lidé schází ke společným chvílím u dobrého jídla nebo zábavy. Aby byl požitek co nejlepší, přichází výrobci nábytku s novým a dokonalejším zařízením.

Obývací pokoje

Koupelny

Koupelny hülsta právě přicházejí! V designu dvou nejoblíbenějších modelových řad vytvořili návrháři výjimečný koupelnový nábytek. Jeden styl tak bez kompromisů můžete použít v celém interiéru……

Přestože typická koupelna měří pouze devět metrů čtverečních, v dnešní době se stále více mění v prostorné wellness oázy, nabízející pohodlné a elegantní prostředí. S novými koupelnami řad TETRIM a GENTIS  hülsta tento trend podstatně ovlivňuje a rozvíjí.

Obývací pokoje

Děti

Hülsta se po několika letech vrací i do segmentu nábytku pro nejmenší. V lednu 2016 byla představena nová řada now! minimo, jejímž hlavním cílem bylo zachování pověstné kvality a veškerých certifikací za velmi přijatelné ceny. Vznikla tak kolekce pro děti od narození do cca. 12 let. Jak se nám to povedlo posuďte sami.

Obývací pokoje

Pracovny

V době, kdy stále více lidí pracuje doma, přichází hülsta s nabídkou vybavení domácích pracoven. Jedná se o variabilní nábytkové programy, kterými lze zařídit v jednom materiálu a designu společné prostory obývacího pokoje a domácí pracovny nebo si vytvořit svůj vlastní home office.

Obývací pokoje

Předsíně

hülsta se podrobně zabývá i problematikou předsíní, chodeb a vstupních hal. Nabízí bohatý sortiment nábytku do těchto prostor. Design předsíňového nábytku je shodný s designem nábytku do obývacích pokojů, jídelen nebo domácích pracoven a není tedy problém zařídit tyto většinou propojené prostory v jednom stylu či materiálu.